Burgemeesters

Willem van Nuenen                   van 1-1-1821 tot 2-1-1832
A. van de Velden                         van 2-1-1832 tot 14-3-1852
G.G. van Roij                                van 14-3-1852 tot 5-9-1857
J van Abeelen                              van 5-9-1857 tot 29-10-1868
J. C. van de Ven                           van 28-4-1869 tot 15-5-1901
J.F.M. Dobbelaere                       van 21-6-1901 tot 1-10-1929
P.J.C. Strik                                     van 19-10-1929 tot 26-1-1941
L. Groffen                                     van 1-9-1941 tot 30-9-1944
Mr. E.J.A. Verdijk                        van 30-9-1944 tot 15-8-1945
Dr. A.A.M.M. van de Ven          van 15-8-1945 tot 1-9-1946
mr. G.F.J. Notermans                 van 1-9-1946 tot 1-6-1968
Mr. J.J. de Leeuw                        van 1-11-1968 tot 1-7-1983
J. de Widt                                     van 1-9-1983 tot 16-11-1989
Mr. P.J.J.M. Mangelmans          van 1-6-1990 tot 1-7-2001
A.M. Demmers-van der Geest  van 15-5-2002 tot 1-1-2009
Y.C.Th.J. Kortmann                    van 1-1-2009 tot 1-9-2012
A.G.T. van Aert                            van 1-9-2012 tot heden